02188247024

ویزای چین

جزییات و اطلاعات کلی

آغاز صدور ویزای توریستی چین در سال 1402
آغاز صدور ویزای توریستی چین در سال 1402

ویزای توریستی چین:

 

ویزای توریستی چین در ۳ نوع عادی، فوری و خیلی فوری اعطا می‌شود. ویزای توریستی چین برای مدت زمان ۳ ماه معتبر است اما با این ویزا فقط تا ۳۰ روز می‌توانید در چین اقامت داشته باشید. شرط دریافت ویزای توریستی چین فقط تمکن مالی می‌باشد و هیچ سخت‌گیری خاصی برای اعطای ویزای چین وجود ندارد. هماکنون ویزای توریستی چین قابل اقدام میباشد و میتوان برای سفر به چین ویزا دریافت کرد. برای اخذ ویزای توریستی چین با کارشناسان مهربان سیر دنیا در ارتباط باشید. توجه داشته باشید سفارت چین مدارک ویزا را از طریق پست یا آنلاین تحویل نمی‌گیرد.

 

کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سوالات شما می‌باشند.
02188247024

 

ویزای انفرادی (تجاری):

ویزای انفرادی (تجاری) این ویزا داخل پاسپورت می‌خورد و معمولا با دریافت آن در یک بازه زمانی سه ماهه اجازه ورود به چین را خواهید داشت و بوسیله آن خواهید توانست ۳۰ روز در چین اقامت داشته باشید. برای اخذ این نوع ویزا باید از شرکتی چینی که با آن فعالیت تجاری و کاری دارید تقاضا نمائید که برای شما دعوتنامه ارسال کند. توجه داشته باشید که این دعوتنامه باید دولتی باشد؛ این بدین معناست که شرکت چینی از اتاق بازرگانی و یا هر سازمان دولتی که زیر نظر آن باشد باید تقاضای دعوتنامه نماید و آن ارگان دولتی برای شما به تقاضای شرکت چینی دعوتنامه صادر کند. لازم به ذکر است که هر شرکت چینی بسته به بزرگی شرکت می‌تواند تعداد محدودی تقاضای صدور دعوتنامه نماید. دعوتنامه صادر شده می‌بایست دارای یک بارکد باشد و نیازی به دریافت اصل دعوتنامه نیست؛ شرکت چینی می‌تواند اسکن دعوتنامه را برای شما ایمیل کند و شما با پرینت آن و استفاده از آن اقدام به دریافت ویزای چین نمائید.

 

کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سوالات شما می‌باشند.
02188247024

 

 

شرایط و مقررات دریافت ویزا

تنها شرط اخذ ویزای توریستی چین، تمکن مالی است. تمکن مالی ویزای چین باید به ریال صادر شود و برای هر نفر، مبلغ 250,000,000 تومان باشد. در صورتی که مبلغ تمکن مالی شما بیشتر از این مبلغ باشد، شانس بهتری برای اخذ ویزای چین خواهید داشت.

مدارک لازم برای ویزای چین در سال 1402

  • اصل پاسپورت
  • دو قطعه عکس 6*4 (دو قطعه چاپی و دیجیتالی)
  • دعوتنامه بارکددار (TE-LETTER)
  • فرم سفارت (بصورت آنلاین)
  • اخذ نوبت از سفارت چینتوجه داشته باشید که برای اخذ ویزای چین لزومی به ارائه بیمه مسافرتی، بلیط رفت و برگشت هوایپما و واچر هتل نیست.

    برای استعلام قیمت و بررسی وضعیتتان با شماره 02188247024 تماس بگیرید.

     

فرم درخواست ویزا

نکات ضروری که باید به آنها توجه کنید

هزینه ویزای چین: هزینه ویزای عادی چین ۱۱۰ دلار آمریکا، هزینه ویزای فوری چین ۱۱۰ دلار آمریکا و هزینه درخواست ویزای خیلی فوری چین ۱۵۰ دلار آمریکا می‌باشد. توجه داشته باشید که تمامی هزینه‌های ویزای چین باید از طریق بانک شهر پرداخت شود.
اعتبار ویزای چین: مدت زمان اعتبار ویزای چین، ۹۰ روز است اما شما بیشتر از ۳۰ روز نمی‌توانید در چین اقامت داشته باشید.
جوابدهی ویزای چین: مدت زمان جوابدهی به درخواست ویزای عادی چین ۱۰ روز کاری، مدت زمان جوابدهی به درخواست ویزای فوری چین ۶ روز کاری و مدت زمان جوابدهی به درخواست ویزای خیلی فوری چین ۳ روز کاری می‌باشد.

جهت دریافت مشاوره تلفنی رایگان و تماس ما با شما برای ارزیابی وضعیتتان، نسبت به تکمیل فرم تماس اقدام فرمایید.

VISA

بعد از تکمیل فرم با شما تماس گرفته خواهد شد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

Call Now Buttonتماس با ما