02188247024

ویزای امارات

جزییات و اطلاعات کلی

انواع ویزای امارات

جهت درخواست برای ویزای توریستی دبی از ایران، می‌بایست از یک آژانس گردشگری یا شرکت خدمات گردشگری اقدام شود.
هر کدام از این مراکز گردشگری با یک کارگزار در دبی قراردادی تنظیم می‌کنند تا مسافر خود را تضمین نمایند. بنابراین، هیچ فردی از درون خاک ایران به‌تنهایی و بدون کارگزار نمی‌تواند به طور مستقیم از اداره مهاجرت امارات ویزای توریستی دبی را اخذ نماید. برای گرفتن ویزای امارات هم مثل هر ویزای دیگر باید بدانیم چه ویزایی برای سفرمان مناسب‌تر است. امارات چند جور ویزا برای مسافران صادر می‌کند: ویزای چهارده روزه، یک ماهه (یک بار ورود و چند بار ورود) و سه ماهه (یک بار ورود و چند بار ورود). برای گرفتن هر کدام از این ویزاها می‌توانید با مهربان سیر تماس بگیرید. 

• ویزای چهارده روزه‌ی امارات

• ویزای یک ماهه امارات

• ویزای سه ماهه امارات که حتما باید از طریق کارگزار برای آن اقدام کنید. به درخواست شخص، برای ویزای سه ماهه معمولا پاسخی داده نمی‌شود.

توجه: بعد از صدور هر نوع ویزا ۲ ماه فرصت دارید وارد خاک امارات شوید. اگر در این زمان از ویزا استفاده نکنید باید دوباره برای گرفتن ویزا اقدام کنید.

در صورتی که اعتبار ویزا تمام شود و شما امارات را ترک نکنید، در ازای هر روز اقامت غیرقانونی باید می بایست روزانه 50 درهم جریمه بپردازید و بعد از این عملکرد درخواست بعدی مسافر برای اخذ ویزا رد خواهد شد.
با هر کدام از ویزاهای توریستی امارات می‌توانید به همه‌ی شهرهای این کشور وارد شوید.

کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سوالات شما می‌باشند
02188247024
تماس بگیرید.

شرایط و مقررات دریافت ویزا

مدارک لازم برای ویزای امارات

اولین مرحله برای گرفتن ویزای امارات آماده کردن مدارک است. این مرحله اصلاً سخت نیست. ویزای امارات یکی از راحت‌ترین ویزاهایی است که برای مسافرهای ایرانی صادر می‌شود. تکمیل فرم درخواست ویزا (این فرم توسط آزانس پر می‌شود)، اسکن رنگی از صفحه اول پاسپورت معتبر (پاسپورتی که دست کم هفت ماه به پایان اعتبار آن مانده است)، اسکن عکس ۳ * ۴ با پس زمینه سفید و ضمانت بازگشت از سفر همه‌ی آن چیزی است که برای گرفتن ویزای امارات لازم دارید.

اسکن اصل تمامی مدارک ویزای دبی مورد نیاز است و گرفتن کپی و یا ارائه آن قابل قبول نیست.

 

اخیرا برای دریافت ویزای دبی، شرایط بسیاری جالبی وضع شده است. شرایط اخذ ویزای دبی طبق دستورالعمل‌های سفارت امارات به شرح زیر می‌باشد:

۱. دختران زیر ۱۸ سال به‌هیچ‌عنوان نمی‌توانند برای اخذ ویزا دبی به‌صورت انفرادی اقدام کنند.
۲. آقایان زیر ۱۸ سال برای اخذ ویزای امارات، حتماً باید شناسنامه پدر و مادر خود را نیز ارائه کنند.

برای استعلام قیمت و بررسی وضعیتتان با شماره 02188247024 تماس بگیرید.

 

فرم درخواست ویزا

نکات ضروری که باید به آنها توجه کنید

قیمت ویزای امارت

قدم بعدی پرداخت هزینه‌ی ویزا است. بعد از مدارک،‌ هزینه ویزا را به مهربان سیر پرداخت می‌کنید تا کار درخواست ویزای اماراتتان به جریان بیافتد. قیمت ویزای امارات را چند فاکتور مهم تعیین می‌کند؛ این‌که چند روز می‌خواهید در امارات بمانید یکی از این فاکتورهاست. ویزای یک بار ورود هم ارزان‌تر از ویزای چند بار ورود است. مهم‌ترین عامل تاثیرگذار در قیمت ویزای امارات هم، قیمت ارز در زمان درخواست ویزا است. برای گرفتن ویزای امارات بهتر است همه‌ی این فاکتورها را در نظر بگیرید و با کارشناسان مهربان سیر هم مشورت کنید.

ویزای امارات چند روزه صادر می‌شود؟

بعد از ارسال مدارک و پردخت هزینه، باید منتظر صدور ویزا بمانید. صدور هر کدام از ویزاهای امارات شامل چهارده روزه، یک ماهه، سه ماهه‌ی یک بار ورود و سه ماهه‌ی چند بار ورود حدود ۷ تا ۱۰ روز کاری طول می‌کشد. برای برنامه‌ریزی سفر، حتما این زمان را در نظر بگیرید.

روز کاری، یک روز بعد از ارائه درخواست و ارسال مدارک آغاز می‌شود. تعطیلات رسمی و تعطیلات سفارت هم به این زمان اضافه می‌شود.

جهت دریافت مشاوره تلفنی رایگان و تماس ما با شما برای ارزیابی وضعیتتان، نسبت به تکمیل فرم تماس اقدام فرمایید.

VISA

بعد از تکمیل فرم با شما تماس گرفته خواهد شد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

Call Now Buttonتماس با ما