02188247024

خدمات آنلاين

معرفي :

آژانس مسافرتي مهربان سیر دنیا همواره تلاش كرده است در صنعت گردشگري كشور پيشرو باشد و همگام با پيشرفت و دستاورد هاي بين المللي اين صنعت حركت نمايد. از اين رو بيش از سه سال است كه با انجام تحقيقات گوناگون و بررسي پيشرفت هاي حاصل شده در فناوري هاي گردشگري، اقدام به ايجاد مجموعه خدمات آنلاين و به روز نموده ايم.
حاصل تمام اين تلاش هاي مستمر بستر نرم افزاري و سخت افزاري يكپارچه و كاملا منطبق بر علم فناوري روز است كه زمينه هاي توسعه آن همه روزه افزايش مي يابد. از فعاليت هاي فناوري اطلاعات آژانس مهربان سیر دنیا مي توان به برخي از گزينه هاي ذيل اشاره كرد :

خرید آنلاین هتل های بین المللی :

آژانس مسافرتی مهربان سیر دنیا بیش از 10 سال بود که همکاری بسیار نزدیکی با شرکت معتبر و یزرگ GTA در زمینه رزرواسیون هتل های جهان و برگزاری گروه های مسافرتی را داشته است. آژانس مهربان سیر دنیا جز تنها نماینده های ایران آنها است و گاهی اوقات در زمان های سخت اقتصادی شاید تنها نماینده فعال آنها بوده است. از این رو با انجام مذاکره های گوناگون، آژانس مهربان سیر دنیا اولین دارنده ارتباط وب سرویسی با شرکت GTA در ایران شد که با پیاده سازی وب سایت رزرواسیون خود در اواخر سال 92، از اولین آژانس های دارای سامانه فروش آنلاین هتل های جهان بوده است.

خرید آنلاین پرواز های بین المللی :

پس از موفقعیت های پیاده سازی سامانه رزرواسیون لحظه ای هتل ، آژانس مهربان سیر دنیا به دنبال گسترده نمودن دامنه خدمات آنلاین خود شد و طبیعتا خدمتی که جای خالی آن احساس می شد، سیستمی برای فروش آنلاین پرواز های سراسر جهان بود. از این رو آژانس مهربان سیر دنیا با دو شرکت معتبر Amadeus و Iati وارد مذاکره شد تا بتواند با ایجاد ارتباط وب سرویسی با آنها این ویژگی ضروری را به خدمات خود بیفزاید. هر دو شرکت ابتدا Iati و سپس Amadeus قابلیت اتصال را فراهم نموده اند و اکنون این سیستم ها در داخل مجموعه آژآنس در حال تست و بررسی هستند تا بزودی به عموم مردم ارائه شوند.
Call Now Buttonتماس با ما