02188247024

هتل The Gate Hotel Kyoto

Japan Flag Circle

تورهایی که به این هتل میروند

تور های ویژه

شروع تور از آبان
ویژه پاییز 1402

منطقه Nakagyo-ku – شهر کیوتو – کشور ژاپن

هتل The Gate Hotel Kyoto با نام کامل THE GATE HOTEL KYOTO TAKASEGAWA by HULIC از جمله برترین هتل های شهر کیوتو به انتخاب مسافران است. از آنجایی که این هتل یک هتل چهار ستاره محسوب میشود اما خدمات هتل را نمیتوان کمتر از هتل های پنج ستاره در نظر گرفت.

اتاق هایی با قابلیت عدم نفوذ سر و صدا از جمله مهمترین ویژگی های این هتل هستند. ویو آرام بخش شهر کیوتو، امکانات رفاهی بسیار زیاد اتاق های هتل The Gate Hotel Kyoto و دسترسی آسان به مراکز گردشگری کیوتو را میتوان سایر ویژگی های هتل کیوتو در نظر گرفت.

به جرات میتوان گفت این هتل هر آنچه که در طول یک سفر خانوادگی، کاری و یا گردشگری نیاز داشته باشید را برای شما تامین میکند. دکوراسیون داخلی هتل بسیار مدرن و آرامش بخش طراحی کرده اند. با ورود به هتل The Gate Hotel Kyoto در اولین برخورد حس امنیت و آرامش فراوانی به مسافرین دست میدهد. رستوران هتل از کیفیت مناسبی برخوردار است. صبحانه های لذیذ اقامت در این هتل را چندین برابر لذت بخش تر میکند.

اتاق ها از امکانات خوبی برخوردار هستند به طور مثال در کلیه اتاق ها تلویزیون، یخچال فریزر، مینی بار، حمام، اینترنت رایگان، چای ساز و قهوه ساز موجود است. اکثر خدمات هتل 24 ساعته است و در هتل برای رفاه حال مسافرین مترجم انگلیسی زبان نیز وجود دارد.

 
موقعیت هتل

Call Now Buttonتماس با ما