02188247024

هتل Hilton Tokyo

Japan Flag Circle

تورهایی که به این هتل میروند

تور های ویژه

شروع تور از آبان
ویژه پاییز 1402

منطقه Shinjuku – شهر توکیو – کشور ژاپن

هتل Hilton Tokyo هتلی بسیار خاص و لوکس در منطقه شینجوکو توکیو که همان سیتی سنتر توکیو است واقع شده است. هتلی در میان آسمان خراش های توکیو که علاوه بر ویو زیبا از توکیو، دسترسی های مناسبی نیز برای بازدید از توکیو دارد. این هتل در قلب مراکز تجاری و اداری، تفریحات و مراکز خرید توکیو قرار دارد.اگر بخواهیم خلاصه بگویم یک انتخاب ویژه برای تجربه ی یک اقامت لاکچری در ژاپن است.

دسترسی این هتل به متروی توکیو بسیار نزدیک است. هتل یک سرویس رایگان برای حمل و نقل تا ایستگاه مترو برای مسافران در نظر گرفته است. میتوان گفت هتل Hilton Tokyo به خطوط مترو توکیو متصل شده است. اتاق های آرام و دکور فضای دلپذیر اقامت در هتل هیلتون توکیو را مفرح کرده است. هتل Hilton Tokyo برای اقامت راحت مسافرین و دسترسی به خدمات هتل، برخی خدمات مانند باشگاه، استخر، سونا و جکوزی رایگان را به صورت 24 به مسافران ارائه می دهد. بوفه، بار و رستوران های هتل تا پاسی از شب به مسافران خدمات ارزنده ای ارائه میدهند. سالن های میتینگ خصوصی و سالن های کنفرانس نیز از جمله مهمترین خدمات این هتل برای تجار میباشد. منو غذاهای فست فودی، فرنگی، شرق آسیایی و غذا های سنتی ژاپن در منو این رستوران دیده میشوند. غذاهای سنتی ژاپنی در این هتل توسط آشپزان نمونه ژاپنی طبخ میشوند. همچنین سایر غذاهای منو این رستوران ها نیز هتل توسط بهترین آشپزهای بین المللی طبخ می شوند.

هتل Hilton Tokyo یک هتل سبز و منطبق با تکنولوژی های روز مناسب برای محیط زیست طراحی شده است.  هتل هیلتون توکیو مناسب اقامت های کاری و اقامت های خانوادگی است. این هتل به سبک مدرن ساخته و طراحی شده است. تکنولوژی های روز دنیا در این هتل وجود دارند.   مترجم انگلیسی، کره ای، ژاپنی و چینی در این هتل حضور دارد.

 

 
موقعیت هتل

Call Now Buttonتماس با ما