02188247024

هتل هیلتون بومونتی استانبول – شیشلی

تورهایی که به این هتل میروند

تور های ویژه

ویژه تیر ماه
ویژه تیر ماه
ویژه 14 شهریور 98

هتل هیلتون بومونتی استانبول، Hilton Istanbul Bomonti، دقیقا در قلب بومونتی قرار گرفته است و به اندازه ی یک پیاده روی 10 دقیقه ای با ایستگاه مترو ی عثمان بی و یک ایستگاه مترو با میدان تقسیم فاصله دارد. این هتل 5 ستاره اتاق هایی بزرگ با چشم اندازی زیبا از شهر داشته و مجهز به یک رستوران، دو کافه و مرکز آبگرم باشکوه اِفوریا با استخر های روباز و سرپوشیده می باشد. دسترسی به اینترنت بیسیم در اماکن عمومی رایگان است.

اتاق های هتل هیلتون بومونتی دکوراسیون و اثاثیه ای لوکس دارند؛ سیستم تهویه هوا ی مطبوع، فضا ی مجزا ی کار و پنجره های تمام قد با چشم انداز وسیعی از شهر یا تنگه ی بسفر از دیگر ویژگی های این اتاق ها هستند. اتاق های اگزکیوتیو به اگزکیوتیو لاونج دسترسی رایگان دارند؛ اگزکیوتیو لاونج در بالاترین طبقه قرار داشته و صبحانه ی سبک، میانوعده و تنقلات رایگان سرو میکند.

رستوران گلوب چهار آشپزخانه ی اوپن دارد که گریل غربی، خوراک مدیترانه ای و آشپزخانه ی آسیایی را به نمایش می گذارند. کافه ی پشت بام کلاود 34 کوکتل هایی بی همتا را در پیش زمینه ای از چشم انداز شهر سرو می کند و سوشی لاونج این کافه منو ی سوشی ارائه می دهد. کافه ی گرند لابی شومینه ی مرکزی بزرگ و تراسی روباز دارد که به باغ مشرف است. منو ی این کافه شامل چای و قهوه، آبمیوه های تازه، شیرینی، سالاد، ساندویچ و بشقاب غذا های سبک می شود.

هتل هیلتون بومونتی در مجاورت کارخانه ی تاریخی بومونتی قرار دارد که امروزه به قطب فرهنگی و تفریحی استانبول تبدیل شده و با منطقه خرید لوکس نیشان تاشی به اندازه ی 15 دقیقه پیاده روی فاصله دارد. فرودگاه آتاتورک 20 کیلومتر با هتل فاصله داشته و سرویس حمل و نقل فرودگاهی با لیموزین خصوصی در صورت تقاضا برای شما فراهم می شود.

خدمات و تسهیلات هتل هیلتون بومونتی استانبول

چه برای انجام امور تجاری به استانبول آمده باشید چه برای گذراندن تعطیلات، هتل هیلتون بومونتی خدمات و امکانات مورد نیازتان را در بهترین کیفیت و بالاترین سطح فراهم می کند. این تسهیلات عبارتند از: خدمات پرستاری از کودک، منو ی کودکان، اجاره ی ویدیو برای کودکان، پکیج خانوادگی، گهواره، صندلی پایه بلند، ایستگاه تعطیلات، خودپرداز، نگهداری از بار، فضا ی کافه، سلمانی، سالن زیبایی، کانتر اجاره ی اتومبیل، فروشگاه لباس، کانتر راهنمایی، آسانسور، صرافی، فروشگاه کادو، خدمات لباسشویی/پیشخدمت، سالن بزرگ، انبار بار، پرسنل چند زبانه، خدمات اتاق، گاوصندوق، جلا ی کفش، کانتر تور، بدنسازی، استخر، کانتر فعالیت ها/تفریحات مهمانان، سرویس حمل و نقل در ناحیه ی محلی، دکه ی روزنامه فروشی، فروشگاه رفاهی داخل مجموعه و مرکز آبگرم.

مرکز آبگرم و سلامتی افوریا هتل هیلتون بومونتی استانبول

مرکز آبگرم هتل هیلتون بومونتی خدماتی متفاوت و برگرفته شده از بهترین عناصر و روش های اروپایی، آسیا و اقیانوسیه، خاورمیانه، آفریقا و آمریکا را ارائه می دهد. سه طبقه از هتل به این مرکز اختصاص داده شده اند. در حمام ترکی به استراحت پرداخته یا با شنا در استخر های روباز و سرپوشیده احساس تازگی کنید. متخصصان حرفه ای این مرکز برای شما تجربه ای فراموش نشدنی را رقم خواهند زد. در بدنسازی مرکز آبگرم هتل هیلتون بومونتی قادر به ادامه ی تمرینات ورزشی خود خواهید بود.

تسهیلات مرکز آبگرم: اسپا ی خصوصی وی آی پی با سوئیت مخصوص زوج ها، 5 سونا و سونا ی بخار، حمام آب درمانی 12 نفره، 15 اتاق مراقبتی-درمانی، 3 اتاق حمام و لوازم جدید بدنسازی.

غذا خوری در هتل هیلتون بومونتی استانبول

روز خود را با صبحانه ای دلچسب یا خوراکی سبک و مغذی آغاز کنید. غذا های ارائه شده در هتل هیلتون بومونتی با روش های خلاقانه و مواد تازه تهیه می شوند. در سالن هتل با یک فنجان قهوه خستگی خود را از بین ببرید. رستوران ها و کافه های هتل عبارتند از: کلاود 34 ( نوشیدنی های بین المللی و محلی، سوشی، پیش غذا )، کافه ی گرند ( نوشیدنی، غذا های کلاسیک بین المللی )، کافه ی گرند لابی ( چای، قهوه، آبمیوه ی تازه، شیرینی، غذا های سبک )، کافه ی استخر ( نوشیدنی، میانوعده ) و رستوران گلوب ( بین المللی، غربی، مدیترانه ای، آسیایی ).

تعداد اتاق ها: 829

محبوب ترین امکانات هتل:

اینترنت بیسیم رایگان    مرکز آبگرم و سلامتی    پارکینگ    اتاق های خانوادگی    استخر سرپوشیده    ممنوعیت استعمال دخانیات در اتاق ها
موقعیت هتل روی نقشه