02188247024

خدمات CIP

خدمات CIP

در بسیاری مواقع مسافرین برای سفر های خود به دنبال خدمات اختصاصی و راحتی هستند تا بتوانند با کمترین استرس و دغدغه فکری به سفر بروند و برای این منظور فرودگاه‌های مختلف اقدام به ارائه خدمات خاصی با عنوان خدمات  CIP نموده‌اند.

مسافرین علاقمند به استفاده از این خدمات می‌توانند از قبل آن‌ را از آژانس‌های گردشگری تحت قرار داد فرودگاهی خریداری کنند. بنابراین همانطور که استفاده بهینه از زمان برای بسیاری از افراد پر مشغله و کثیر السفر چه در پروازهای داخلی و به هنگام تهیه  بلیت هواپیمای داخلی  و چه در پروازهای خارجی و در زمان خرید بلیت هواپیمای خارجی بسیار مهم است.

پس جایگاه تشریفات اختصاصی فرودگاه ها این امکان را برای مسافران پروازی فراهم می کند تا ضمن صرفه جویی در وقت و حفظ آرامش روح و روان خود کلیه فرآیند ورود و خروج فرودگاهی آنان بصورت اختصاصی و تشریفاتی صورت پذیرد. در این جایگاه که به عنوان فضایی آرام و دلنشین برای افراد ویژه طراحی شده است، مسافرین محترم می توانند به همراه مستقبلین و یا مشایعین محترم بدون نیاز به اجرای فرایندها و روال های عادی عملیات فرودگاهی از جمله دریافت کارت پرواز، تحویل بار و انتظار در صف های طولانی، ضمن استراحت و پذیرایی درخور شأن و منزلت آن ها از فضای کافی شاپ، میز اردو مجهز، اینترنت پر سرعت، سوئیت های مجلل جهت اسکان، پارکینگ اختصاصی، باجه اختصاصی بانک سامان و فروشگاه های DUTY FREE استفاده نمایند.

 

فرآیند خدمات تشریفات و خدمات  CIP فرودگاه امام خمینی شامل انتقال از پای پلکان هواپیما تا محل جایگاه و یا انتقال از جایگاه تشریفات به پای پلکان به همراه خودروهای ویژه می شود. از طرف دیگر امور وقت گیر و طاقت فرسای فرودگاهی اعم از اخذ کارت پرواز و تخصیص صندلی مناسب و تحویل چمدان و وسایل سفر از جمله خدمات دیگر تشریفات فرودگاهی می باشد.

پذیرایی ویژه از مهمانان و همراهان آن ها در طول استراحت و اقامت آنها در جایگاه تشریفات فرودگاه امام خمینی و همچنین بازرسی فرودگاهی توسط گیت اختصاصی جایگاه از جمله خدمات دیگر CIP فرودگاه امام خمینی می باشد.

Call Now Buttonتماس با ما